top of page

SLUŽBY

Věnuji se sportovní přípravě už přes 14 let a to jak, ze stran profesionální sféry, tak i pro osoby, které sport baví a chtějí posouvat své hranice výš. Jsem osobní kondiční trenér v přípravných obdobích pro profesionální týmy i jedince, věnuji se sportovní psychologii, která je nezbytnou součástí přípravy a docílení těch nejlepších výsledků. Hlavní činností je pak práce s talentovanými dětmi (hokej, golf, tennis), kde spolupracuji i s trenéry z ČR i zahraničí, cílenými na daný sport. Konzultuji možné detaily za zlepšení kvality se sportovními lékaři. Sepisuji jídelníčky dle krevních obrazů na míru.

Domluv si konzultaci

KONDIČNÍ PŘÍPRAVA

Kondiční příprava všech jedinců. Cílená příprava, která je přizpůsobena k dosažení  cíle. Hlavní zaměření na Hokej, golf, tenis, cyklistika, crossfit, ale i pro veřejnost. 

SESTAVOVÁNÍ JÍDELNÍČKŮ

Sestavování jídelníčků na základě krevních obrazů, kde vycházím z teorie jedinečnosti. Každý člověk má jiný organismus a jiný životní styl. Proto se snažím najít tu nejefektivnější cestu.

CÍLENÝ PROGRAMIMG

Psaní tréninkových plánu na daný vrchol. Vyžití superkompenzace a cíleně přizpůsobení tréninků na období, které je pro danou sezónu důležité. 

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

OSOBNÍ MENTORING

Psychologická opora a srovnání myšlenek je nedílnou součástí každého sportovce. Snaha o to, aby jedinec dosahoval těch nejlepších výsledků, tak aby nebyl ovlivněn svými obavy a nebo strachem

SEMINÁŘE A TECHNICKÉ ZNALOSTI

Semináře pro cálové skupiny, vysvětlení programingu a technický prvků.

Vysvětlení technických prvků v oblasti fitness a hlavně v rámci sportovního odvětví crossfit - vzpírání, gymnastika apod.

Jméno *

E-mail *

Předmět

Zpráva

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page